1 Ocak 2013 Salı

2013'e bir sürprizle merhaba...!!!

Yeni yılın ilk postundan hepinize merhaba!!! Acısıyla tatlısıyla 365 günü geride bıraktık, 365 günlük yeni bir kese ile başladık 2013'e... Kimimiz verimli harcayacak kesedeki günleri, kimimizse fark etmeden har vurup harman savuracak belki de. Ama nasıl geçirirsek geçirelim yapmamız gereken tek şey anı yaşamak sanırım. Gelecek için kaygılanmadan, geçmiş için yazıklanmadan her gün son günmüşçesine kalkmalı her sabah yataktan. Ve önemlisi kimse unutmamalı ki bu hayatta kendimizden değerli başka hiçbir şey yok!!

Böyle epic bir girizgahtan sonra sebeb-i ziyaretimden bahsedeyim biraz da. Biliyorsunuz 2012'de bol bol yazmaya çalıştım, sadece blogda değil yer alabildiğim online/real oluşumların içinde çiziktirdim bir şeyler. Bu çabam sonucu içinde yer almaktan çok memnun olduğum okuryatar sitesinin daimi yazarların biri olup kadroya girmiştim.  

Okuryatar'ın ardından 2013'ü daha önceden de konuk yazar olarak yazı yazdığım Blogum Dergisi'nde daimi yazar olarak yazmaya başladığım haberiyle açıyorum. Bundan böyle her ay online olarak yayınlanan Blogum Dergisi'nde alıştığınız yazılarımı okuyacaksınız. Yazılarıyla, yazarlarıyla, tasarımıyla kısa zamanda büyük işler yapan Blogum Dergisi'nde yer alıyor olmak inanın insanlık için küçük bir adım olabilir evet, ama benim için gerçekten büyük bir adım...


"""

YÜREĞİNE GÜVEN
Yeni bir yıla girdiğimizde, geride bıraktığımız yılın muhasebesini yaparız hepimiz. Yaşadıklarımız, yaşayamadıklarımız, sahip olduklarımız, olamadıklarımız, gezip gördüğümüz yerlerle gitmeyi ertelediklerimiz, kısacası bir yılımızı dolduran her şeyi değerlendiririz. İsteyip de yapamadıklarımıza yazıklanırken, başardıklarımızla gurur duyarız.


İşte ben de kendi adıma bu muhasebeyi yaparken çok sevdiğim Susanna Tamaro’nun Yüreğinin Götürdüğü Yere Git adlı kitabı geldi aklıma...."""Ocak yazımın devamı(Sy:20) ve diğer yazarlarımızın yazıları için buyrunuz:26 yorum:

 1. Caniimmmm tebrik ederim onceden okumuyordum blogum dergisini madem sen varsin artik okuyacagim:)

  YanıtlaSil
 2. maşşallah canım benim , ocak sayısında ben de vardım , senin için hayırlısı olsun benim içinse darısı başıma diyorum:)

  YanıtlaSil
 3. Yeni yıl ne güzel yeniliklerle gelmiş hamide. Tebrik ederim, :)

  YanıtlaSil
 4. Tebrikler kuzuuum, daha da iyi yerlerde yazman dileğiyle sarı şekerim benim :)))

  YanıtlaSil
 5. tebrik ederim bebeğim kitabının imza gününü de görürüz bir gün inşallah, mutlu seneler

  YanıtlaSil
 6. Çok sevindim Hamidem :) çok tebrik ediyorum.

  YanıtlaSil
 7. Eee ne demiştim ben sana, ''Sosyal Medya Aktivisti'' Tebrikler canım :)

  YanıtlaSil
 8. ne yalan diyeyim okumuyordum bu siteyi, ama artık hep bakacağım ;) tebrikler ve mutlu seneler...

  YanıtlaSil
 9. ben de pek yeni bir dergi yazarı olarak hislerini anlayabiliyorum!
  hayırlı, uğurlu olsun diyorum; tabi ki seni okumaya her ay geleceğiim ^^

  YanıtlaSil
 10. Tebrikler canımcımm,başarıların katlanarak artsın inşallah :)

  YanıtlaSil
 11. tebrik ederim...sirada bir kitap var..bekliyoruz:)

  YanıtlaSil
 12. Tebrikller on parmağında on marifetli hatun

  YanıtlaSil

"In three words I can sum up everything I've learned about life: It goes on"
Robert Frost