2 Mart 2015 Pazartesi

Yılın en güzel kıyağı...!!!

2015 çok güzel bir yıl olacak...

Nereden çıktı derseniz şimdi durup dururken, hele de iki ayını geride bırakmışken! 
Bekleyin, anlatıyorum.

2014'ün neredeyse tamamında bir sınavla uğraştım ve ne tatil yaptım ne de dinlenebildim. Sınavı geçtiğimde aralık ayı gelmişti zaten. O yüzden bütün umutlarımı ve planlarımı 2015'e saklamıştım.

2015 daha yılbaşı gecesinden başlayarak sürprizler getirdi bana, Kıbrıs'ta muhteşem bir dört günle başladığım yeni yıla bir de senelerdir planladığım bir şeyi gerçekleştirerek taçlandırdım.

Yazacağım bu yıl, çok yazacağım demiştim; bloguma daha fazla vakit ayırmaya başladım.

Üstelik her ne kadar şu an daha başında olsam da bir de kitap yazmaya başladım; böyle yazınca da çok havalı oluyormuş; insan kendini bir şey zannediyor. Yani işte karalıyorum kendimce bir şeyler, sonu nereye varır talihim gösterecek.

İspanyolca diye sayıklardım yıllardır bilirsiniz; dört yıldır yeni yıl dileklerim arasında ispanyolca öğrenmek var ama icraat yoktu. Bugün kursa yazıldım ve haftaya başlıyorum. 

Gezmeler, tozmalar hiç bitmiyor zaten, sürekli bir plan yapmakla uğraşıyorum; doğum günü partileri, şehirdışı gezileri falan dolu dolu geçiyor günlerim.

İspanya'ya gitme hayalim henüz hala bir hayal; zira hayatımdaki herkes gitmiş daha önce. Yanıma yandaş bulamıyorum. Sahi, benimle İspanya'ya gelmek isteyeniniz olur mu? Ciddiyim. Çok uyumlu bir tatil partneriyimdir. Tek şartım fotoğraflarımı çekmekten sıkılmayacaksınız :)

Mutlu ve dahası huzurlu giden bir ilişkim var. Değerli okurum, gözünü seveyim tahtalara vur, nazar göz falan değmesin! Sessiz sedasız olduğu gibi yaşayayım bunu.

Kızlarımla ilgili de kehanetim vardı; en az bir söz, bir nişan ve bir de düğün diye - tabii ki üçü de farklı kişilerin başına gelmek kaydıyla - düğünlerden biri cepte kısmetse. Darısı söz ve nişanın başına  :) Yok, kendimi bu gruba dahil etmiyorum, sütten ağzı yanan yoğurdu biraz zor yiyor malumunuz.

Tüm bu yukarıda saydıklarım güzel güzel gelişmeler 2015'e dair. Ama bugün işten gelirken sanırım 2015 bana en en güzel kıyağını yaptı:

19 AĞUSTOS 2015'TE ENRIQUE IGLESIAS İSTANBUL'A KONSERE GELİYOR...!!!!!!

Evet ilk etapta ben de yanlış mı okudum acaba oldum; ama hayır vallaha da billaha da geliyor. Mutluluktan havalara uçtum, interstellar kıvamında boyut değiştirdim, serviste olmasam ergenler gibi çığlık atıp dans edip ağlayacaktım. O kadar mutlu oldum ki; sanırım günün birinde evlenme teklifi falan alsam bu kadar sevinmeyebilirim. Düşünün mutluluğumun boyutunu.Bilen bilir Enrique benim hayatımın en güzide erkeğidir, öl desin ölürüm; o kadar çok aşığım kendisine. Her klibini, her mimiğini, şarkılarındaki sesinin tınısını ezbere bilirim. Binlerce kez dinlemiş olmama rağmen hiçbir şarkısından bıkmam. Her sabah çayımı içtiğim kupanın üzerinde resmi vardır. Aşığıyım işte kısacası.

2012'deki konserine de gitmiştim (buraya da yazmıştım <3), binlerce ergen kızın arasında ezilme tehlikesi yaşasam da onu canlı dinleyebilmiştim. Bir kez daha nasip olur mu bilmem derken canım aşkım yine kalkıp geliyor buralara. Bu sefer daha fazla para verip adam gibi bir yerden alıcam biletimi ve doya doya izlicem. Bakın düşünürken bile o kadar heyecanlandım, konser günü yine bir sakinleştirici şart!!

2015, 
henüz iki ayını geride bıraktık ama ben seni şimdiden çok sevdim. Umarım böyle devam edersin! Lütfen et, gözünü seveyim :))

6 yorum:

 1. 2015 senin için güzel başlamış, benim için de fena sayılmaz tabi, umarım hep böyle devam eder. Gelelim İspanya'ya gitme fikrine, benim de yıllardır hayalimdir İspanya, özellikle Endülüs tarafı. Belli olmaz belki kısmet olur beraber gideriz :))))

  YanıtlaSil
 2. Ayyyy hatırlıyorum senin o konsere gittiğin günü ben :) İnşallah 2015 başladığından da güzel geçer ilerleyen zamanlarda. O cepte olan düğünü ben biliyorum sanırım :)
  Benim için hiç iyi geçmiyor 2015 senin için bari güzel geçsin ^^

  YanıtlaSil
 3. Aslında çok ta zor değil İspanya'ya gitmek. Yurtiçinde bir otelde tatil yapma fiyatına gidilebilir. Planlama yap bak nasılda gerçekleşiyor.

  YanıtlaSil
 4. Mutlulugun dilerim 2015le sınırlı kalmasın canım benim..

  YanıtlaSil
 5. Harika canım:)) 2015 hep böyle devam etsin inşallah

  YanıtlaSil
 6. enrique asşkını sağır sultan bile biliyor ya , ne güzel ki , inşallah hep böyle geçsin:D

  YanıtlaSil

"In three words I can sum up everything I've learned about life: It goes on"
Robert Frost