20 Ağustos 2015 Perşembe

Enrique Iglesias İstanbul Concert 2015

Nihayet aylardır, yıllardır beklediğim gece gerçekleşti.

Hayallerimin erkeği, gönlümün efendisi, rüyalarımın beyaz atlı prensi, dünyanın en yakışıklısı en sempatiği en karizmatiği ve tabii ki en seksisi canım Enrique'm dün gece sadece iki metre ötemde neredeyse gözlerimin içine bakarak şarkılarını söyledi, dans etti veeeeee ...

Ve'sini boşverin orası onunla benim aramda :) 

Üç yıl sonra yeniden buluştuk, yeniden kavuştuk. Onu bir kez daha canlı dinledim, bir kez daha çok eğlendim ve evet bir kez daha aşık oldum.

Ya tamam bu tarz şarkıcı hayranlıklarını millet 20'sine gelince geride bırakıyor olabilir ama yok arkadaş çok uğraştım olmadı. Hem benimki sizin çiğ çiğ Christiano Ronaldo'dur, Beckham'dır, efendime söliim Brad Pitt'tir sevgisi gibi değil bi kere. Bizde sevdalar mezara kadar! On sene önce ne kadar seviyosak şimdi de öyle seviyoruz.

Ay zaten tutturdu dün gece, gel seni Miami'ye götüreyim, bırak kariyerini, yaşa benimle, elini sıcak sudan soğuk suya sokturmam (bunu ingilizce olarak nasıl söylediğini hiç sormayın :p) diye ama ben dedim birincisi Anna'ya ayıp olur, sonra benimki var, bir kariyerim var. Bir yalvar bir yakar. Yok Anna'yı zaten hiç sevmiyormuşmuş, kız ayrılınca bunalıma girer diye takılıyorlarmış, konserden konsere gezmekten yüzünü bile görmüyormuş, ama ben onunla gidersem tüm turne boyunca ben de yanında olacakmışım falaan filan. Ağladı resmen. Hatta konuşuyoruz bir baktım fonda İrem Derici'den "bu şarkı kalbimin tek sahibineee" çalmaya başladı. O arada cebinden beş karat yüzüğü de çıkardı. Ben bi şaşırdım, sonra da sinirlendim yani böyle mi evlenme teklif edeceksin bana diye. Canım ya. Çok aşık bana.

(Üstteki paragrafla şizofrenliğimi pekiştirdiğime göre artık kapıma dayanacak ruh ve sinir hastalıkları görevlilerini metanetle karşılayabilirim)

Konser tek kelimeyle muhteşemdi. Evet yine çok kalabalıktı ama bu kez parayı bastım sahne önünden izledim sevdiceğimi, o söyledi ben dans ettim. Bu kadar yakından onu görebilmek o kadar mutluluk verici ki dünden beri gözleri kalp olan whatsapp smileysi gibi dolanıyorum ortalıkta. Aşk yaaa!!!

Şimdi kimbilir bir daha ne zaman gelecek buraya. Bir daha ne zaman kavuşacağız Hero'mla... Ahhh ahhh... 

Neyse belki de başka bir ülkede verdiği konsere giderim, hayat bu belli mi olur :)

Özetle canımslar, İstanbul'dan dün Enrique Iglesias geçti, kendisi gitti ama etkisi uzuuunca bir süre zihnimde kalbimdeeee...2 yorum:

  1. senin adına sevindim şekerim bende çok dinlemiyor olsam da gitmeyi arzu ettim ama hafta içi olunca karar da veremedim sonrada geçtii.. aslında istanbullular için kaçırılmayacak bir etkinlikti

    YanıtlaSil
  2. Şapkasız çıkıp yüzünü gözünü açsaymış daha iyi olacakmış sanki bu yakışıklılıkla:)

    YanıtlaSil

"In three words I can sum up everything I've learned about life: It goes on"
Robert Frost